Kaip išsirinkti sekatorių?

21 Eur

KS-4Z

Sekatorius chromu padengta geležte

23 Eur

KS-4T

Sekatorius su teflonu padengta geležte

30 Eur

KS-8T

Didelio našumo sekatorius teflonu padengta geležte

Visų Samurai sekatorių kerpamosios geležtės pagamintos iš legiruoto plieno SKS-7. Atraminės geležtes gaminamos iš anglies plieno S50C. Riešą tausojančios rankenos gaminamos iš amortizuojančios gumos-plastiko. Visi turi dantytas centrines veržles, leidžiančias lengvai ir tiksliai sureguliuoti tarpą tarp geležčių, todėl kirpimas bus švarus ir tikslus. Kerpamų šakų storis iki 20 mm.

KS-4

KS-4Z  ir KS-4T

KS-4Z ir KS-4T sekatorių konstrukcija yra vienoda, jie skiriasi kerpamų geležčių padengimu. KS-4Z padengta chromu, o KS-4T teflonu. Abi gaminamos iš legiruoto plieno SKS-7. Ant teflonu dengtos geležtės nelimpa medžio sakai ir sultys.  

KS-4Z ir KS-4T serijos sekatorių atraminės geležtės pagamintos iš dviejų skirtingų metalų. Aliuminio ir anglies plieno S50C, todėl atraminė geležtė šiek tiek storesnės nei KS-8 serijos sekatorių.

KS-8T

Didelio našumo  sekatorius  su  teflonu  padengta  geležte

KS-8T serijos sekatorių atraminės geležtės gaminamos iš vientiso anglies plieno S50C. Jos yra plonesnės nei KS-4Z serijos sekatorių.  Kerpamosios geležtes pagamintos iš super legiruoto plieno SKS-7 ir padengtos teflonu.

Atraminių geležčių storių skirtumas

KS-8 ir KS-4

Užraktų skirtumai

KS-8 ir KS-4